Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 18 maja br. będą obowiązywały nowe zasady korzystania z obiektów sportowych. W związku z tym AQUA ŻYRARDÓW Sp. zo.o.  przedstawia harmonogram dostępności obiektów sportowych i rekreacyjnych:

Hala sportowa przy ul. R.W. Pileckiego 25/27 w Żyrardowie będzie dostępna:

 poniedziałek-piątek 7:45 – 21:45. Zajęcia będą odbywały się zgodnie z przedstawionym harmonogramem sekcji sportowych i komercyjnych podmiotów.

Hala sportowa przy ul. Chopina 1 w Żyrardowie będzie dostępna zgodnie z przedstawionym harmonogramem zajęć sekcji: Sportowy Żyrardów.

Boisko sportowe przy ul. R.W. Pileckiego 25/27 w Żyrardowie, dostępne:

poniedziałek-piątek 7:45- 21:00. Zajęcia będą odbywały się zgodnie z przedstawionym harmonogramem sekcji sportowych.

Informujemy, że w związku z narzuconymi wymogami sanitarnymi, korzystającym z obiektów sportowych będą udostępnione tylko WC.

– Skate-Park przy ul. R.W. Pileckigo 25/27 w Żyrardowie, z obiektu  będzie mogło korzystać do 14 osób jednocześnie.

Zalew Żyrardowski przy ul. Ziołowej 11/19 w Żyrardowie dostępny dla spacerujących i osób chcących skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego (rowerek wodny i kajak) w dniach:

poniedziałek – piątek 10:00-18:00
sobota- niedziela – 10:00-20:00.

Prosimy o stosowanie się do wymogów wprowadzonych przez Ministerstwo. Więcej informacji na temat zasad korzystania z obiektów sportowych można uzyskać na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/znosimy-kolejne-ograniczenia–18-maja-pojdziesz-do-fryzjera-kosmetyczki-i-restauracji

Spółka AQUA ŻYRARDÓW apeluje do korzystających o stosowanie się do wszystkich restrykcji i zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Jednocześnie informuje, że Spółka dołoży wszelkich starań aby dbać o bezpieczeństwo pracowników obsługi oraz użytkowników obiektów sportowych i rekreacyjnych.