W niedzielę 6.01.2017 odbył się na hali AQUA Żyrardów II Samorządowy Turniej Halowej Piłki Nożnej.

Tego dnia udział w Rywalizacji wzięło 5 drużyn:
AQUA/UM
KP PSP Żyrardów
KPP Żyrardów
Straż Miejska
Wydział Sprawiedliwości

Turniej wygrała drużyna AQUA/UM przed drużyną Państwowej Straży Pożarnej i Wydziałem Sprawiedliwości. Tuż za podium ex eaquo zajęły drużyny Straży Miejskiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Najlepszym bramkarzem został Adam Chrobot (Straż Miejska)
Najlepszym strzelcem został Marcin Zawiślański (AQUA/UM)
MVP Turnieju został Łukasz Tuchowski (KP PSP)

Turniej ten ma na celu integracje srodowiska samorządowo-publicznego. Dodatkowo jest to element wspierania 26 Finału WOŚP. Wolontariuszem WOŚP jest Marcin Zawiślański który tego dnia kwestował na rzecz WOŚP.

„Cieszę się ogromnie że tego typu wydarzenie na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń organizowanych przez AQUA. Na pewno będę dalej dążył do organizacji tego typu wydarzeń już w letnim okresie gdyż wspaniale to integruję nasz lokalny samorząd ze służbami miejskimi, publicznymi.
Również dziękuję ślicznie za wsparcie 26 finału WOŚP gdyż jest to dla mnie priorytetowy wolontariat już od paru lat. Cieszę się ze poprzez takie imprezy mamy możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym czyli grania i rywalizacji ze wsparciem WOŚP bądź innej imprezy charytatywnej” – skomentował Marcin Zawiślański.

Zdjęcia są dzięki uprzejmości:
fot. Anna Migda, Sztab WOŚP Żyrardów,
Zuzanny Bożek – Życie Żyrardowa