IV Turniej Rodziców Akademii Piłkarskiej dla WOŚP na 1188,95 zł !

Był to już IV Turniej gdzie rodzice zamieniają się rolami z dziećmi i to oni rywalizują na boisku. Dodam że jest to jedyna okazja w roku by to dzieci kibicowały i wspierały na boisku własnych rodziców. Ogromnie cieszy fakt że również PANIE rywalizują na boisku (strzelają nawet bramki !) Każdy z roczników był reprezentowany przez rodziców dzieci które w danym roczniku trenują.

Jako organizator i pomysłodawca tego turnieju ogromnie się cieszę że poprzez sport możemy integrować różne środowiska. Jak widać zabawa była naprawdę wspaniała a zarazem cel tego turnieju był szczytny więc prostą sprawą jest fakt że można połączyć „przyjemne z pożytecznym”

Podczas tego turnieju zebraliśmy kwotę 1188,95 zł ! Patrząc przez pryzmat 4 turniejów to łącznie zebrałem/zebraliśmy kwotę blisko 10 000 zł !!!

Turniej ten nie odbył by się bez zgody Prezesa AQUA Żyrardów p. Ryszarda Adamiaka, bez ogromnej pomocy Prezesa i trenerów Akademii Piłkarskiej oraz Szymon Wójcik który dbał o oprawę muzyczną, był fotografem i prowadził „zegar” gier.

Jako wolontariusz w tym roku zebrałem kwotę 1618,02 zł.
Kwota ta składa się z dwóch wydarzeń sportowych których byłem organizatorem tj: II Samorządowy Turniej Halowej Piłki Nożnej – kwota 429,07 plus IV Turniej Rodziców Akademii dla WOŚP. Co prawda jest to prawdopodobnie najgorszy wynik przez 4 lata ale zarazem jest to powód żeby jeszcze bardziej przyłożyć się na przyszły rok tj na 27 Finał WOŚP – opisał organizator Marcin Zawiślański

Rywalizację wygrała drużyna Prezesa a zarazem obrońcy Tytułu tj: rocznik 2006 który wygrał wszystkie mecze.

Roczniki występujące w turnieju to:
2005, 2006 – obrońca tytułu, 2007, 2008,2009,2010, 2011/12 – debiutanci.