18 listopada 2017r na terenie obiektu sportowo – rekreacyjnego AQUA w Żyrardowie odbędzie się kolejna edycja bezpłatnej imprezy sportowej KACPA CHALLENGE, która w Żyrardowie gościć będzie po raz drugi. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Żyrardowa Wojciech Jasiński.

Zawody mają charakter bezkontaktowej, indywidualnej rywalizacji dzięki czemu wziąć w nich może udział niemal każdy bez względu na umiejętności, jedyny, prócz rejestracji, warunek który trzeba spełnić to ukończone 9lat. Górnej granicy wieku nie ma, gdyż to impreza multipokoleniowa – do tej pory najstarszy partycypant miał 67lat !!!! Trwają zapisy, i w związku z tym warto dodać iż każdy z uczestników dostanie pamiątkową koszulkę, a najlepsi otrzymają cenne nagrody.
Imprezę prowadzi jej pomysłodawca Kacper „KACPA” Lachowicz, trener i konferansjer, bliski współpracownik Marcina Gortata. Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą Kasia Dulnik- mistrzyni Europy z 1999roku, Cezary Trybanski – pierwszy Polak w NBA oraz reprezentacja Polski w koszykówce na wózkach.
Wstęp i udział BEZPŁATNY!
Start imprezy godzina 11:00
Więcej informacji www.kacpa.pl
Rejestracja: http://www.kacpa.pl/zyrardow/
Impreza dofinansowana ze środków Miasta Żyrardowa.