BASEN SAUNA SOLARIUM / Powrót 

Basen czynny od poniedziałku do niedzieli od 6:45 do 22:00
Sauna nieczynna do odwołania. 

Podczas pobytu istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji.

Należą do nich:
– basen,
– zespół saun w tym sauna sucha oraz parowa
– niecka ze sztuczną rzeką
oraz jedna z najdłuższych zjeżdżalni w Polsce licząca 123 m dł.

Obiekt jest komfortowym miejscem zarówno do wypoczynku rekreacyjnego jak i rodzinnego. Całość wykończone jest materiałami o bardzo wysokim standardzie oraz walorach estetycznych. Stale staramy się urozmaicać naszą ofertę w jej skład wchodzi:
– nauka pływania
– doskonalenie pływania
– aquaareobic
a także kursy:
-kurs ratowniczy
-kurs pomocy przedmedycznej

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA PŁYWALNI (OD 07.09.2020r.)
PONIEDZIAŁEK
Michał Ochnicki 
– 16:15 Nauka Pływania Przedszkole
– 17:00 SEKCJA 
– 17:45 SEKCJA
– 18:30 Nauka Pływania od podstaw
– 19:15 SEKCJA
Jakub Kłosiewicz
– 17:00 Nuka Pływania Przedszkole 
Jarosław Więckowski
– 16:15 Nauka Pływania od Podstaw 
– 17:00 Kontynuacja Nauki Pływania 
– 17:45 SEKCJA PŁYWACKA 
– 18:30 SEKCJA PŁYWACKA 
–  19:15 SEKCJA PŁYWACKA
WTOREK
Sylwia Ochnicka 
– 19:30 AQUAAREOBIK 
– 20:15 AQUAAREOBIK
Jarema Teper 
– 16:15 Nauka Pływania Przedszkole
– 17:00 Kontynuacja Nauki Pływania 
– 17:45 Kontynuacja Nauki Pływania
– 20:45 Nauka Pływania Dorośli 
ŚRODA
Paweł Kwietniewski 
17:00 Nauka Pływania od podstaw przedszkole
17:45 – Doskonalenie Pływania  6-8 L. 
18:30 – Doskonalenie Pływania 8-10 L.
19:15 – Doskonalenie Pływania < 10 L.
Michał Ochnicki
– 16:15 Nauka Pływania Przedszkole
– 17:00 SEKCJA 
– 17:45 SEKCJA
– 18:30 Nauka Pływania od podstaw
– 19:15 SEKCJA
Jarosław Więckowski
– 16:15 Nauka Pływania od Podstaw 
– 17:00 Kontynuacja Nauki Pływania 
– 17:45 SEKCJA PŁYWACKA 
– 18:30 SEKCJA PŁYWACKA 
–  19:15 SEKCJA PŁYWACKA
CZWARTEK
Agnieszka Owczarek 
16:00 Nauka Pływania od podstaw 
– 16:45 Doskonalenie Pływania 
– 17:00 Kontynuacja Nauki 
Sylwia Ochnicka 
19:30 AQUAAREOBIK
20:15 AQUAAREOBIK
Jarema Teper 
– 16:15 Nauka Pływania Przedszkole
– 17:00 Kontynuacja Nauki Pływania 
– 17:45 Kontynuacja Nauki Pływania
– 20:45 Nauka Pływania Dorośli 
PIĄTEK
Paweł Kwietniewski 
17:00 Nauka Pływania od podstaw przedszkole
17:45 – Doskonalenie Pływania  6-8 L. 
18:30 – Doskonalenie Pływania 8-10 L.
19:15 – Doskonalenie Pływania < 10 L.
Michał Ochnicki 
17:00 SEKCJA
17:45 SEKCJA
19:15 SEKCJA
Jakub Kłosiewicz
– 17:00 Nuka Pływania Przedszkole 
Jarosław Więckowski
– 16:15 Nauka Pływania od Podstaw 
– 17:00 Kontynuacja Nauki Pływania 
– 17:45 SEKCJA PŁYWACKA 
– 18:30 SEKCJA PŁYWACKA 
–  19:15 SEKCJA PŁYWACKA
SOBOTA
Agnieszka Owczarek 
-16:00 Nauka Pływania od podstaw 
– 16:45 Doskonalenie Pływania 
– 17:00 Kontynuacja Nauki 
Jarosław Więckowski
9:00 SEKCJA
9:45 SEKCJA
10:30 SEKCJA
11:15 Kontynuacja Nauki 
12:00 Kontynucja Nauki 
12:45 Kontynuacja Nauki 

NUMERY TELEFONÓW DO INSTRUKTORÓW NAUKI PŁYWANIA:
Michał Ochnicki –
511-955-283
Sylwia Ochnicka –
500-742-200
Paweł Kwietniewski –
728-818-171
Jarema Teper –
662-744-733
Jarek Więckowski –
606-492-032
Jakub Kłosiewicz –
537-687-156
Agnieszka Owczarek – 608-598-728
Kacper Marciniak – 514-205-212



Karty honorowane na pływalni:

1.Karta Dużej Rodziny Gmina Jaktorów
2.Karta Dużej Rodziny Gmina Radziejowice
3.Karta Dużej Rodziny Gmina Wiskitki
4.Karta Dużej Rodziny Gmina Żyrardów
5.Karta Mieszkańca Gminy Baranów (funkcjonuje od 01.05.2019)
6.Benefit Systems
7.Ok System
8.Fit Profit
DOSTĘPNOŚĆ TORÓW W TYGODNIU
REGULAMINY
CENNIK
OCENA ROCZNA

Regulamin zajec zorganizowanych