W dniach 05-07.04 br. TRÓJKA ŻYRARDÓW walczyła na hali AQUA ŻYRARDÓW o awans do 2 ligi męskiej. Pierwszego dnia mecze rozegrali gospodarze z IgnerHome Polonia Świdnica, wygrywając wynikiem 102:69. W sobotę Trójka zmierzyła się z mistrzami Pomorza KS Bar Sierakowice, niestety przegrywając 76:88. W niedziele zaś odbyła się walka o wszystko, czyli być albo nie być w finałach o awans do 2 ligi. W meczu z KS Siechnice dopiero w drugiej kwarcie udało się naszym zawodnikom złapać odpowiedni rytm. Trzecia kwarta, zagrana bardzo dobrze w obronie i wygrana 23:5, ustaliła wynik meczu, który nasi zawodnicy kontrolowali do końca tego spotkania ostatecznie wygrywając 74:52. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyn został wybrany Mariusz Łapiński, a najlepszym strzelcem całego turnieju został Kacper Tondera.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!